Türkiye'nin en iyi haber sitesi

toplantısı sona erdi

Erdoğan başkanlığındaki toplantısı sona erdi. bildirisinde, "Sınırımızda terör devletine asla izin verilmeyeceği açıklandı...

Giriş Tarihi: 17.7.2017 18:45 Güncelleme Tarihi: 17.7.2017 18:58
MGK toplantısı sona erdi
başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanan () toplantısı sona erdi. Toplantıda ve 'taki son gelişmeler de ele alındı.

"TERÖR DEVLETİ KURULMASINA ASLA İZİN VERİLMEYECEK"
Güney sınırlarımıza yönelik Suriye ve Irak'tan kaynaklanan bir tehdidin tespiti ile taciz ve saldırı vuku bulması halinde, uluslararası hukuk çerçevesinde gereğinin yapılmaya devam edileceği, Türkiye'nin sınırları boyunca bir terör devleti kurulmasına asla izin vermeyeceği, /-YPG terör örgütlerinin, diğer bir terör örgütü DEAŞ ile mücadelesi ileri sürülerek meşrulaştırılamayacağı bir kez daha vurgulanmıştır.

PYD-PKK AYNI TERÖR ÖRGÜTÜ
Bazı müttefik ülkelerin PYD-YPG terör örgütüne verdiği silah ve mühimmatın PKK terör örgütünde ele geçiriliyor olması, Türkiye'nin, bunların farklı isimler altında gözükse de aslında aynı örgüt olduğu konusunda ısrarla ortaya koyduğu ikaz ve itirazındaki haklılığını bir kez daha teyit etmiştir.

KUZEY IRAK'TAKİ REFERANDUM KARARI
Kuzey Irak'ta alınan referandum kararının vahim bir hata olduğu, fiilen ve hukuken uygulanamayacağı vurgulandı.

Ayrıntılar geliyor....
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MGK toplantısı sona erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN lenta.ru, hespress.com, npr.org, taringa.net, kooora.com, kinopoisk.ru, elmundo.es, eonline.com, xe.com, styletv.com.cn,